AKGÜL İNŞAAT
GELECEĞİ İNŞAA EDİYORUZ
0   /   100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

HAKKIMIZDA

1965 tarihinde Denizli 'den Hollanda 'ya işçi olarak giden AKGÜL ailesi tarafından kurulan Akgül İnşaat firması, günümüzde halen Hollanda 'da mobilya İthalat ve Satış faaliyetlerini yürütmektedir. Türkiye 'deki yatırımlarına ise İzmir 'in en güzide muhitlerinden biri olan Bornova Profesörler Sitesi çevresinde prestijli bir bina konseptine sahip olan Utopia Suite projesi ile devam etmektedir.

Akgül İnşaat; yaptığı işlerde kaliteyi ve prestiji ön planda tutan inşaat ve taahhüt firmalarından biridir.

Kuruluşundan bugüne kadar yaptığı işlerde özellikle üst yapı işlerinde uzmanlaşan şirketimiz; üstlendiği işleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önemden ötürü sektöründe tercih edilen firmalar arasındadır.

İş disiplinimiz ile BAŞARI, takım çalışmalarımız ile AİLE olmak, yapılan işlerin tesliminde müşteri MUTLULUĞU prensiplerimiz arasında en önemlileridir. Prestijin önem taşıdığı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yapılan hizmetler başta olmak üzere bunların yanı sıra toplu konut yapıları, üretim tesisleri üreten Kur Construction kurumsal kimliği deneyimli personeli ve yenilikçi bakış açısı ile işverenlerine güven temelinde kaliteli, pratik çözümler sunarak dünya standartlarında hizmet kalitesini hedeflemektedir.

VİZYON VE İLKELERİMİZ