AKGÜL İNŞAAT
GELECEĞİ İNŞAA EDİYORUZ
0   /   100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

BORNOVA YATIRIMLIK DAİRE

Bornova, Türkiye'nin en büyük şehirlerinden birisi olan İzmir ilimizin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Buca, batısında Konak ve Bayraklı, kuzeybatısında Karşıyaka ve Menemen ilçeleri, kuzeyinde Manisa ili bulunmaktadır. Ege Üniversitesi'nin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan, Türkiye'nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi bu ilçede bulunmaktadır. İzmir körfezinin en güzel noktasında yer alan bu ilçe şehrin çoğu güzelliğini de içinde barındırıyor. Ulaşım açısından da Bornova ilçesi, şehir merkezine çok yakın bir konumda bulunduğundan, şehrin pek çok noktasından doğrudan ve aktarmalı olarak ulaşım sağlamak mümkündür.
 
Emlak yatırımı yapmak amacıyla ev satın almayı düşünenler için en değerli bilgi yatırımların sağlayacağı kazançtır. Satın alınan evden kâr etmek için öncelikle aylık kira gelirini doğru hesaplamak yatırımı değerli hale getiriyor.
Gayrimenkul, her dönemin yatırımcısına kazandıran yatırım araçlarının başında geliyor. Siz de emlak yatırımı amacıyla ev almayı düşünüyorsanız, sitemize girerek Bornova’dan yatırımlık daire alma tavsiyeleri alabilirsiniz.